наверх ⇑

Відтепер зареєструвати «ТОВ» можливо в режимі онлайн

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати онлайн товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту.

Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ). Діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів,отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Нова е-послуга дозволить:
- зареєструвати онлайн, ТОВ із можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням;
- подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування;
- зареєструватись платником податку на додану вартість (ПДВ).

Чинні ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, у свою чергу, дістають можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Зареєструвати ТОВ онлайн можна всього у декілька кроків:
- авторизуватися у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції»;
- сформувати заяву, обрати необхідні опції модельного статуту;
- накласти електронні підписи засновника (чи заявників).

Рішення щодо реєстрації приймається у короткий термін – документи розглядаються протягом доби після надходження.

Нагадуємо, що дана послуга, а також інші адміністративні послуги Міністерства Юстиції завжди доступні на Порталі адміністративних послуг Черкаської області.