наверх ⇑

Робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги

16.08.2019, начальником відділу «Маньківське бюро правової допомоги» Миронюк Іриною, спільно із старшим інспектором Маньківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Слюсаренко Романом, проведено бесіду з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на теми: «Право на безоплатну правову допомогу» та «Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку».

До відома присутніх доведено інформацію, що при реалізації права на безоплатну правову допомогу не допускається застосовування привілеїв чи обмежень до осіб за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Крім того, зосереджено увагу на видах безоплатної правової допомоги, умовах отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Учасників бесіди ознайомлено з  видами адміністративних стягнень, які застосовуються до осіб за вчинення адміністративних правопорушень.

Поряд з цим, з метою реалізації інформаційних кампаній «Відповідальне батьківство» та «Чесна платіжка» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», надано інформацію про податкові пільги для батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов’язок, витрачають додаткові кошти на розвиток здібностей дитини, про порядок стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей та відповідальність за несплату аліментів та як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг.

 

Маньківський РС

філії ДУ «Центр пробації»

в Черкаській області