наверх ⇑

Центр допомоги учасникам АТО

УВАГА!

Юридичний захист постраждалих!

 

Якщо ви постраждали внаслідок агресії Російської Федерації, бажаєте підрахувати  матеріальну та моральну  шкоду, притягнути до відповідальності та вибороти компенсацію з країни-агресора? Тоді ГО «Сила права» допоможе вам.

Черкаська приймальня ВГР «Сила права»  захищає права осіб: вимушених переселенців з Криму і Донбасу, сімей загиблих (військових і цивільних), військових та цивільних, які отримали поранення і каліцтва, військовослужбовців, що побували у полоні, а також громадян, які втратили майно і бізнес в судах України, судах РФ та ЕСПЛ.

 

Ми знаходимось за  адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 44 офіс 325

Пн – Пт з 9.00-18.00

сайт ГО: http://sila-prava.org/ukr/

E-mail: cherkasy@sila-prava.org

Тел. +380982959243, +380631779665

 

Гаряча лінія підтримки учасників АТО та їх сімей 

0 800 508 876 (цілодобово)

Черкаський обласний Центр допомоги учасникам АТО  на Facebook

 

З метою об’єднати зусилля органів влади, громадських об’єднань та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО на базі Черкаського обласного контактного центру створенийвідділ «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

Центр у своїй роботі використовує цілодобову гарячу лінію, здійснює анкетування демобілізованих військовослужбовців з метою вивчення та узагальнення їх проблемних питань.

Координатори центру, на підставі порушених питань під час анкетування та відповідно до компетенції, разом зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, центральними органами виконавчої влади здійснюють заходи для їхвирішення.

В центрі учасники антитерористичної операції, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 185, каб. 150.

Графік роботи: понеділок-четвер – з 09:00 до 18:15

п’ятниця – з 09:00 до 17:00

тел. 31-90-27, 31-90-28

Корисна інформація:
Довідник норм забезпечення військовослужбовців
Життя після АТО
Пільги, переваги та додаткові гарантії для учасників АТО

На території району Маньківський РЦСССДМ здійснює координацію та сприяє у взаємодії структурних підрозділів охорони здоров’я, соціального захисту, установ та організацій з громадськими організаціями щодо вирішення нагальних потреб конкретного учасника АТО або його родини з урахуванням набутого досвіду та проведеної роботи, а саме:

-         вивчає потреби учасників АТО у послугах, психологічній підтримці на етапі адаптації до мирного життя (первинної психологічної діагностики, мотивації на отримання послуг кваліфікованих спеціалістів, відновлення комунікативних навичок та навичок та позитивного сприйняття себе і оточуючих, формування групової взаємодії);

-         надає інформативні послуги з юридичних питань, оформлення документів, отримання пільг, санаторно-курортного лікування, харчування дітей в освітніх закладах, працевлаштування, отримання освіти та підвищення кваліфікації;

Графік роботи: понеділок-четвер – з 08:00 до 17:15

п’ятниця – з 08:00 до 16:00

тел. 6-17-30