наверх ⇑

Список представників ІГС, які братимуть участь в установчих зборах

Список представників інститутів громадянського суспільства, які братимуть участь в установчих зборах

з формування нового складу Громадської ради при Маньківській райдержадміністрації

 

1.

Линник Ігор Миколайович

-

Черкаська обласна громадська організація «Молодь за відродження села»

2.

Скитецька Наталія Анатоліївна

-

Черкаська обласна громадськ організація «Українська млинологічна асоціація»

3.

Воронкова Ганна Володимирівна

-

Маньківська районна організація ветеранів

4.

Хльобас Тетяна Федорівна

-

Громадська організація «Асоціація туроператорів Черкащини»

5.

Святко Олександр Петрович

-

Громадська організація «Всеукраїнська організація Самооборона Майдану»

6.

Корж Тетяна Миколаївна

-

Маньківська районна організація «Союзу організацій інвалідів України»

7.

Почапська Тетяна Миколаївна

-

Громадська організація «Черкаська регіональна організація «Асоціація українських правників»

8.

Царюк Анатолій Єлисейович

-

Маньківська районна організація «Української спілки ветеранів  Афганістану  (воїнів інтернаціоналістів)»

9.

Кудін Олександр Степанович

-

Громадська організація «Єврочеркаси»

10.

Рев’якін Володимир Семенович

-

Маньківська районна профспілкова організація працівників охорони здоров’я України

11.

Новожилова Галина Федорівна

-

Громадська організація «Волонтери Маньківщини»

12.

Сухіна Людмила Марківна

-

Громадська організація «Правий сектор Маньківщини»

13.

Стєбаков Станіслав Дмитрович

-

Маньківська районна профспілкова організація працівників культури

14.

Дерев’янко Павло Михайлович

-

Маньківська районна громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль»

15.

Юзвенко Андрій Григорович

-

Громадська організація козацького товариства «Козацтво Маньківщини»

16.

Костецька Тетяна Вікторівна

-

Громадська організація «Маньківська ліга приватних власників та приватних підприємців»

17.

Глущенко Славомир Анатолійович

-

Громадська організація «Маньківський Січовий Курінь»

18.

Килимниченко Наталія Олександрівна

-

Черкаська обласна громадська організація «Екололгія та соціальний захист»

19.

Шпеник Костянтин Вікторович

-

Маньківська районна організація профспілки працівників освіти і науки