наверх ⇑

Повідомлення 18.06.2015

Повідомлення

про проведення громадських слухань проекту детального плану території на окрему земельну ділянку для реконструкції існуючих та розміщення нових об’єктів будівництва сільськогосподарського призначення для тваринництва та господарського двору по вул. Кірова в адміністративних межах Рогівської сільської ради (за межами населеного  пункту) Маньківського району Черкаської області

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Маньківська районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду детального плану території на окрему земельну ділянку для реконструкції існуючих та розміщення нових об’єктів будівництва сільськогосподарського призначення для тваринництва та господарського двору по вул. Кірова в адміністративних межах Рогівської сільської ради (за межами населеного  пункту) Маньківського району Черкаської області (далі – ДПТ).

ДПТ розроблений на підставі розпорядження Маньківської районної державної адміністрації від 24.04.2015 № 94  «Про розроблення детального плану території на окрему земельну ділянку по вул. Кірова в адміністративних межах Рогівської сільської ради (за межами населеного пункту)».

Замовник ДПТ: Маньківська районна державна адміністрація.

Розробник  ДПТ– ПП Білецький В.А.

Основні техніко – економічні показники ДПТ.

   «Територія (в межах детального плану), всього - 13,16 га, в тому числі:    

   територія проектованої ділянки (всього)  - 11.33 га,  з них:

   - під забудовою – 2,32 га;

   - замощення – 2,12 га;

   - озеленення – 6,89 га.

ДПТ передбачається  корівник з молочним блоком на 550 голів, приміщення для молодняка на 40 голів».

Метою даної роботи є виявлення можливості та доцільності розміщення даного об’єкту та визначення на передпроектній стадії архітектурно – планувальних та  рішень, які можуть бути покладені в основу при розробці проекту об’єкта будівництва.

З текстовою та графічною частинами ДПТ можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації за адресою: смт Маньківка, вул. Леніна, 14, кабінет № 35.

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін  з дня опублікування.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті ДПТ відбудуться 20 липня 2015 року о 15 год. 00 хв. в приміщенні Рогівської сільської ради, за адресою: с. Роги, вул. Кірова, 44.

Відповідальний за організацію розгляду проекту ДПТ відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації  (тел. 6-15-52).