наверх ⇑

До уваги керівників підприємств!

Відповідно до статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою підвищення рівня ефективності природоохоронної роботи суб'єктів господарювання щодо запобігання забруднення довкілля, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління планує з 19 по 23 лютого 2018 року провести на госпрозрахунковій основі чергові курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб'єктами господарювання».

Навчально-тематичний план курсів (36 годин) передбачає такі навчальні модулі: охорона атмосферного повітря та водних ресурсів; поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; здійснення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря; охорона земельних ресурсів та зелених насаджень; дозвільні документи на викиди і скиди забруднюючих речовин, утворення і розміщення відходів; первинний облік та спостереження, правила технічної експлуатації газоочисних установок; методики розрахунку збитків за понадлімітні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; забруднення та засмічення водних та земельних ресурсів; методи інструментально-лабораторного контролю (моніторингу); зміни у законодавстві, насамперед, на виконання вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; впровадження оцінки впливу виробничої діяльності на довкілля у напрямі реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища; поводження з відходами тощо.

Курси підвищення кваліфікації відбудуться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: 03035 м.Київ-35, вул.Митрополита Василя Липківського, 35.

До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління залучаються спеціалісти Мінприроди та Державної екологічної інспекції України.

Вартість навчання одного слухача становить 3000 гривень.

Після закінчення курсів та успішної здачі екзаменів слухач отримує свідоцтво встановленого зразка та набір нормативно-законодавчих актів відповідно до тематики курсів (біля 300 одиниць) в електронному вигляді. Додатковий навчальний матеріал, за бажанням слухачів, може бути також записано на особисті флешки.

Просимо направити на курси підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів екологічних служб.

Підтвердження щодо участі представника підприємства у навчанні направляти до 12 лютого 2018 року на адресу Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, тел./факс (044) 206-31-86 (для професора Чумака Євгена Борисовича), електронна пошта evg_chum@bigmir.net за формою: прізвище, ім'я, по батькові; посада, відділ; телефон; електронна адреса.

Після підтвердження участі у навчанні на адресу підприємства буде направлено бланк договору з Державною екологічною Академією післядипломної освіти та управління, розклад занять, інші дозвільні та установчі документи на замовлення.

Додаткову інформацію щодо організації (у тому числі відносно поселення в готелі) можна отримати у професора кафедри Чумака Євгена Борисовича — тел. 098-428-61-37, 050-412-68-24, e-mail: evg_chum@bigmir.net.

Реєстрація слухачів відбудеться 19 лютого о 13 годині, початок занять 19 лютого о 13 годині 30 хвилин, закінчення — 23 лютого о 12 годині.