наверх ⇑

Метеорологи обіцяють негоду в останні дні 2014 року

Метеорологи обіцяють негоду в останні дні 2014 року

В останні кілька днів 2014 року Черкащину, як і більшість областей України очікує суттєве погіршення погодніх умов: сильний сніг, хуртовини, замети і ожеледиця на дорогах 28 -31 грудня. Активні циклони з Балкан впродовж 29-30 грудня зумовлять значне ускладнення погодних умов у області.

За оперативною інформацією начальника Черкаського обласного гідрометцентру Віталія Постриганя, 28 грудня очікується сніг, місцями в області хуртовина та ожеледиця на дорогах. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с.

29 та вночі 30 грудня черговий циклон зумовить сильний сніг, місцями дуже сильні снігопади, налипання мокрого снігу, ожеледь. Швидкість вітру посилюватиметься до 17-22 м/с. За такої погоди очікується утворення снігового покриву висотою 10-40 см.

Вдень 30 та впродовж 31 грудня прогнозується поступове послаблення та припинення опадів, а також зниження температури: вночі – до 13-20° морозу, вдень – до 8-13° морозу.

За такої складної погоди рекомендуємо водіям, за можливості, утриматися від поїздок, особливо на далекі відстані, а тим хто виїхав – бути максимально обережними за кермом. Керування автомобілем в складних погодних умовах вимагає від водіїв особливої пильності та неухильного дотримання усіх правил дорожнього руху. Нагадуємо про необхідність змінити гуму на зимову. Прохання - не паркувати автомобілі у безпосередній близькості до дерев, будинків, електроопор.

Будьте вкрай уважними і обережними  на вулиці, оскільки при ожеледиці можливі падіння з подальшим травмуванням (переломами, вивихами). Людям похилого віку та вагітним жінкам у «слизькі дні» краще не виходити з помешкань. Уникайте тривалого знаходження на вулиці. У жодному разі не виходьте на водні об’єкти та лід.

Пам’ятайте, дотримання елементарних правил особистої безпеки суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я!