наверх ⇑

Перевірено стан захисних споруд цивільного захисту та протирадіаційних укриттів

Перевірено стан захисних споруд цивільного захисту та протирадіаційних укриттів

У Маньківському районі продовжується робота щодо проведення перевірок стану захисних споруд цивільного захисту та протирадіаційних укриттів. Станом на 13 лютого в районі перебуває на обліку 5 протирадіаційних укриттів:

 

 

1.     Маньківський районний суд, смт. Маньківка, вул.. Леніна, 8;

2.     Універмаг, смт. Маньківка, вул.. Шевченка, 4;

3.     Дитяча школа мистецтв, смт. Маньківка, вул..Щорса, 22;

4.     ЦРЛ, смт. Маньківка, вул.Павлова, 16;

5.     НВК ЗОШ , смт. Маньківка, вул.Леніна, 36.

13.02.2015 відбулося виїзне засідання місцевого оперативного штабу на чолі з головою районної державної адміністрації Ігорем Віштаком для проведення позапланової перевірки 2 захисних споруд. В результаті перевірки були виявлені відповідні недоліки, складені акти та надані приписи Маньківським районним сектором УДСНС України у Черкаській області для усунення виявлених недоліків. Комісією було прийнято ряд рішень, однак одноголосно члени оперативного штабу  дійшли висновку, що захисні споруди Маньківського району готові до прийняття населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Голова  районної державної адміністрації запропонував членам оперативного штабу прийняти рішення щодо включення окремим списком підвальних приміщень багатоповерхівок, підприємств та установ у кожному населеному пункті району.

За інформацією сектору з питань цивільного захисту

та оборонної роботи райдержадміністрації спільно з

районним сектором УДСНС України в Черкаській області