наверх ⇑

Про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів

Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік“ (в редакції Закону від 23.03.2019 № 2629-VIII) для Міністерства екології та природних ресурсів України передбачено видатки Державного бюджету України на 2019 рік за бюджетною програмою КПКВК 2411020 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об'єктах комунальної власності“ на загальну суму 579 718,9 тис. грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 № 228 затверджено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних на об'єктах комунальної власності (далі - Порядок).

Відповідно до пункту 3 Порядку, субвенція надається з метою забезпечення охорони навколишнього природного середовища, поліпшення стану навколишнього природного середовища та створення відповідних умов для цього, що дасть можливість здійснити природоохоронні заходи на об’єктах комунальної власності, і спрямовується відповідно до напрямів, передбачених переліком видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 „Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів“.

Умовами надання субвенції є:

- співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі не менше, ніж 10 відсотків загальної кошторисної вартості природоохоронного заходу, залучення на ці цілі інших джерел, не заборонених законодавством;

- фінансування природоохоронних заходів, передбачених програмами з охорони навколишнього природного середовища з обсягами фінансування за джерелами та у році, на який пропонується включити захід.

- наявність затверджених проектів будівництва та результатів проведення їх державної експертизи відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560.

Заявки на здійснення природоохоронних заходів приймаються до 1 травня поточного року Мінприроди України.