наверх ⇑

За порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 6 осіб

Щовесни, з настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, а про збитки годі й казати — лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області проведені посилені заходи державного нагляду (контролю) щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2017 року на території Черкаської області. За порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто всього 18 осіб, з них 11 — посадові, 7 — фізичні особи.

У Маньківському районі до відповідальності притягнуто 6 осіб, 4– посадові та 2 – не посадові.

Загальна сума штрафів, накладених на порушників, становить 4,267 тисяч гривень, із них стягнуто станом на 25.10.2017 — 4,097 тисяч гривень (96 відсотків).