наверх ⇑

Звіт з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області

Департамент екології та природних ресурсів запрошує ознайомитися із звітом з розробки Регіональної схеми екологічної мережі  Черкаської області

На виконання вимог Законів України «Про Загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки», «Про екологічну мережу України», рішення Координаційної ради з питань формування національної екологічної мережі від 26.11.2013 № 7 затвердженого Мінприроди України, доручення обласної державної адміністрації від 12.12.2013 № 8395/01/01-29 Департаментом спільно з Одеським державним екологічним університетом розроблена Регіональна схема екомережі Черкаської області.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про екологічну мережу України», з метою врахування інтересів громадян та їх об’єднань у формуванні, збереженні та використанні екомережі області надаємо для ознайомлення  Звіт з розробки Регіональної схеми екологічної мережі Черкаської області.

Звертаємо Вашу увагу, що статтею 6 Закону України «Про екологічну мережу України» визначено, що включення територій та об'єктів до переліку територій та об'єктів екомережі не призводить до зміни форми власності і категорії земель на відповідні земельні ділянки та інші природні ресурси, їх власника чи користувача. Відповідно до статті 16 цього Закону включення територій та об'єктів до переліку територій та об'єктів екомережі не завдає шкоди правам тих, на чиїй території вони розташовані.