наверх ⇑

02 серпня 2017 року відбувся виїзний прийом головою Маньківської районної державної адміністрації

02.08.2017 року відбувся виїзний прийом головою Маньківської районної державної адміністрації Віштаком І. А. у с. Чорна Кам’янка та с. Іваньки.

28.07.2017 року до районної державної адміністрації надійшло колективне звернення громадян (39 підписів) вулиць Набережна, Загайпільська та Благовісна щодо сприяння у вирішенні ситуації, що склалася з питною водою в населеному пункті. 

За участю Чорнокам'янського сільського голови Бузівського  В. П., головного спеціаліста сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації було оглянуто Юрпільську гідроелектростанцію. Внаслідок перевірки було виявлено, що рівень води в річці Гірський Тікич у с. Чорна Кам'янка зменшився на 1 метр. Власники Товариства з обмеженою відповідальністю «Гідроресурс - К» замість того, щоб зменшити рівень гранично допустимих норм скидання води, навпаки збільшили, внаслідок чого рівень води впав нижче критичного.

 

Підсумком перевірки стане звернення за ініціативи районної державної адміністрації щодо проблеми жителів, зазначених вище вулиць, до Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

Нагадуємо, що територія річки Гірський Тікич вздовж с. Чорна Кам'янка є ландшафтним заказником (Чорнокам'янський Притікичський каньйон, площею 1067,2 га ).

Під час виїзного прийому до голови районної державної адміністрації звернулася також жителька с. Іваньки з питанням повернення дитини з реабілітаційного центру м. Умань в сім'ю, на яке отримала детальне роз'яснення.