наверх ⇑

04 червня Василь Клименко провів щотижневу нараду з керівниками установ району

Сьогодні 04 червня 2019 року під керівництвом голови Маньківської районної державної адміністрації Василя Клименка відбулася щотижнева  нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Олега Філіпчака, керівника апарату райдержадміністрації Тамари Мельник, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Про стан справ у підпорядкованій сфері діяльності звітували  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів та установ, представники територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

Про завершення навчального року, організацію пришкільних таборів та оздоровлення дітей, підготовку до проведення ремонтних робіт в закладах освіти йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрія Безверхого.

В ході наради детально обговорено питання функціонування закладів охорони здоров'я, соціального забезпечення населення, завершення комплексу весняно-польових робіт та проведення ремонту доріг на території району.

За підсумками обговорення розглянутих питань голова райдержадміністрації Василь Клименко дав  ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.