наверх ⇑

11 червня Василь Клименко провів щотижневу нараду з керівниками установ району

Сьогодні, 11 червня, голова районної державної адміністрації Василь Клименко провів щотижневу нараду за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ району.

Під час наради Василь Петрович заслухав оперативну інформацію керівників про поточну ситуацію в регіоні за різними галузевими напрямами та озвучив окремі повідомлення з актуальних питань, що потребують вирішення. У ході наради обговорено основні питання освітньої та медичної галузей, соціального спрямування, економічного розвитку тощо.

Внаслідок несприятливих погодних умов 01 та 05 червня 2019 року зазнали пошкоджень автомобільні дороги загального користування та мостові споруди, в деяких населених пунктах району були підтоплені  домогосподарства. Для допомоги населенню були залучені та оперативно спрацювали сили ДСНС, ліквідувавши наслідки негоди. Зокрема, 06.06.2019 року особовим складом 21 ДПРЧ була надана допомога населенню (відкачування води з підвального приміщення)  у смт. Маньківка. На місце події було направлено відділення на АЦ 40 (130)63 ( 3 особи) на чолі з заступником начальника 21 ДПРЧ, лейтенантом служби цивільного захисту Владиславом Заболотнім. За допомогою мотопомпи воду з підвальних приміщень було відкачано. Також була надана допомога по відкачуванню води із підвалу Маньківського НВК ЗОШ - гімназія. 06.06.2019 року о 12:50 год в Маньківському районі, с. Іваньки, особовим складом чергового караулу 21-ї ДПРЧ (1АЦ, 3 особи) проводились роботи по розчищенню дамби місцевого ставка, оскільки виникла загроза підтоплення. На місце події виїжджав начальник 21-ї ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Ігор Бендерський.

За підсумками наради відповідальним особам, керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення для організації виконання та вирішення певних проблемних питань.