наверх ⇑

18 січня під час оперативної наради Ігор Віштак попрощався з колективом

Відповідно до розпорядження Президента України Віштак Ігор Анатолійович припинив виконання обов’язків голови Маньківської районної державної адміністрації.

Про це він повідомив під час позапланової оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ і організацій.
Ігор Анатолійович подякував всім, хто працював разом із ним на благо району за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю, адже за майже три роки було зроблено багато добрих справ для Маньківської громади, розпочато чимало нових ціавих проектів. Він висловив надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи та підтримуючи першого заступника голови райдержадміністрації Оксану Андріївну Юзвенко, на жіночі плечі якої лягає відповідальність за район.

У свою чергу, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак та заступник голови районної ради Світлана Лещенко висловили вдячність Ігорю Анатолійовичу за його роботу й побажали нових здобутків. Всі пристутні оплесками подякували голові райдержадміністрації за його самовідданність, компетентність та новаторство у роботі та вирішенні проблемних питань району.

Ігор Віштак пообіцяв і надалі тісно співпрацювати з громадою Маньківщини, але тепер у якості депутата районної ради.