наверх ⇑

22 січня відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня цього року Україна відзначає 99-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».

Так  22 січня в залі районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості та патріотичний концерт, присвячений Дню Соборності України. У заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, представники районних підприємств, установ і організацій, учнівська молодь та громадськість.

"День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу" - зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Також він наголосив, що  ті  події, які зараз відбуваються  в Україні вимагають від усіх людей  єдності заради досягнення спільної мети – миру.

Продовженням урочистих заходів став зворушливий патріотичний концерт за участі творчих колективів районного центру культури і дозвілля, дитячої школи мистецтв, районного центру дитячої та юнацької творчості, а також учасників художньої самодіяльності району.