наверх ⇑

29 березня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

29 березня  2018 року  під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь члени колегії, сільські та селищні голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.

На засіданні колегії підбито підсумки з двох важливих питань: про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2017 рік та відповідний період 2018 року; про підсумки виконання бюджету району за  2017 рік та завдання щодо його виконання у I кварталі 2018 року.

Щодо підсумків економічного і соціального розвитку району за 2017 рік та завдання щодо його виконання у I кварталі 2018 року з доповіддю виступив заступник начальника – начальник відділу організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Ярослав Бєлік. Він детально проаналізував показники економічного розвитку та залучення інвестицій, сільського господарства, малого та середнього бізнесу, ринку праці та заробітної плати, соціального захисту, енергозбереження та енергоефективності, освіти, охорони здоров’я, культури та інфраструктури.

Доповнили інформацію з даного питання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна та в.о. директора Маньківського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Рев’якін.

Щодо підсумку виконання бюджету району за 2017 рік та завдання щодо його виконання у I кварталі 2018 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко. Вона детально проаналізувала виконання бюджетів за доходами, виконання видаткової частини та розподіл додаткового фінансового ресурсу, а також розповіла про стан фінансування окремих програм та заходів обласних та державних проектів, а  також про забезпечення  потреби в коштах на заробітну плату та проведення розрахунків з оплати комунальних послуг та енергоносіїв.

До обговорення даного питання долучилися сільський голова с. Добра Іван Баліцький та начальник Маньківського відділення Уманської ОДПІ Юлія Гладченко.

З усіх  питань порядку денного першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення з урахуванням усіх пропозицій та доповнень членів колегії.