наверх ⇑

55 % виборців району брали участь у голосуванні на виборах до місцевих рад

     25 жовтня 2015 року відбулися вибори до місцевих рад.  У Маньківському районі брали участь у голосуванні 12 тисяч 733 виборців, що становить 55,1 %. (Загальна кількість виборців у списках становила 23 тис 101 осіб). В області даний показник становить – 47,1%, середній по Україні – 46,6%. Найактивнішими були жителі с.Тимошівки, 76,7 % яких отримали бюлетені для голосування. Більше 60% становила явка у селах Вікторівка, Добра, Кислин, Кищенці, Крачківка, Кути, Паланочка, Подібна, Попівка, .Русалівка, Харківка, Чорна Кам'янка. 

     Під час голосування у районі було створено безпечні умови для забезпечення реалізації громадянами виборчих прав та вільного волевиявлення відповідно до Закону України «Про місцеві вибори». Усі виборчі дільниці було відкрито вчасно. У день голосування Маньківським РВ УМВС України у Черкаській області вжито заходів із забезпечення належного громадського порядку та безпеки, громадян під час виборів.
     «Маньківським РЕМ» вжито необхідних заходів для безперебійного енергопостачання виборчих дільниць, ПАТ «Укртелеком» забезпечено надійне та безперебійне функціонування засобів зв’язку.