наверх ⇑

Актив району зустрівся з народним депутатом України Валентином Ничипоренком

Актив району зустрівся з народним депутатом України

 Валентином Ничипоренком

Нещодавно у залі районного Центру культури і дозвілля в селищі Маньківка за участю голови районної ради Василя Онищука, заступника Маньківського селищного голови Валерія Загородного, сільських та селищних голів, депутатів районної та селищної рад, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району, представників громадських та волонтерських організацій, молоді та громадськості відбулася зустріч із народним депутатом України Валентином Ничипоренком.

У світлі активного впровадження адміністративно-територіальних реформ Валентин Миколайович розповів про явище децентралізації влади та її вплив на розвиток сільської місцевості. Депутат надав роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на перерозподіл повноважень влади в Україні.

Під час заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь із присутніми у залі.  Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: подальшого розвитку Маньківщини, покращення якості життя громадян, підходів до господарювання у районі, стрімкого підняття цін на фоні девальвації гривні.

В кінці зустрічі співголова громадської організації “Волонтери Маньківщини” зачитала лист – подяку народному депутату за його систематичну підтримку та допомогу у розвитку району і відправленні гуманітарної допомоги бійцям АТО.