наверх ⇑

Активні пенсіонери маньківчани презентували свої вироби на виставці

Вперше в цьому році, учасники клубу за інтересами «Розвиток» територіального центру соціального обслуговування взяли участь в ярмарці - виставці приуроченій до 25 – річниці з Дня Незалежності України.

Найперше, що вабило погляд – це презентація українського одягу, адже  у вишитих сорочках і червоних коралах відображається краса української жінки, тим паче, що нам пощастило відобразити культуру не лише Центральної України, а і Буковини і АР Крим.

Також кожен активний пенсіонер відділення денного перебування смт Маньківки мав можливість навчитись малювати на дерев’яних дощечках. Охочих було немало, тому що сам процес малювання дозволяє розслабитись і відволіктися від буденних проблем. Ми не змогли б презентувати даний експонат на виставці якби не Світлана Миколаївна Бас – волонтер відділення денного перебування і наставник клубу за інтересами «Малюнок-антистрес». Тільки з допомогою її корисних порад, терпіння і майстерності звичайні дерев’яні дощечки отримували новий вигляд, а автори своїх витворів – позитивні емоції.

Були на виставці і картини з бісеру. Виконані умілими руками майстрині, вони викликали захоплення не менше ніж картини написані фарбами.

Найменшим відвідувачам також було на що подивитись на ярмарці-виставці, а саме на  сімейство Гарбузових. Відображення  сучасної української сім’ї з допомогою овочів з городу – ідея не нова, але все ще цікава.

Не обійшлось і без в’язаних виробів, бо що як не теплі рукавички і панчохи підкреслюють не тільки поважність членів нашого клубу, але і являються відображенням турботи і тепла.

Маємо надію, що в наступному році виставка поповниться новими експонатами, а  цікавість і повага до народних традицій і мистецтва збережеться.