наверх ⇑

Актуальні питання району розглянуто на колегії райдержадміністрації

Актуальні питання району розглянуто на колегії райдержадміністрації
 

25 вересня в залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом голови РДА Олександра Тарана відбулося засідання колегії. В роботі взяли участь члени колегії, начальники відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ та організацій району, представники ЗМІ.

Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна, зупинившись коротко на кожній галузі окремо.

Детально щодо стану підготовки закладів соціальної сфери, а саме проблемні питання та заходи, спрямовані на зменшення споживання природного газу в умовах непростої ситуації з газопостачанням у країні, виступили перед членами колегії начальник відділу освіти РДА Артем Шевченко, начальник відділу культури РДА Людмила Фітенко та заступник головного лікаря з економічних питань центральної районної лікарні Олександр Домбров. Також про стан підготовки об’єктів сфери житлово-комунального господарства до зими повідомили керівники відповідних підприємств.

Про хід виконання «Програми профілактики злочинності в Маньківському районі» та роботу Маньківського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області з доповіддю виступив начальник Маньківського РВ УМВС майор міліції Микола Перстюк. Він відзначив, що Маньківський районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області спільно з органами самоврядування району живає заходи щодо виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Маньківському районі на 2011-2015 роки. В боротьбі із криміногенною ситуацією об’єднано зусилля правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади, громадськості району щодо протидії злочинності, хабарництву, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним явищам. Однак статистичні дані за 8 місяців 2014 року, на жаль, свідчать про те, що в Маньківському районі рівень злочинності збільшився. Цієї негативної тенденції є багато причин, одна з яких – складна ситуація стосовно матеріально-технічного забезпечення відділу, відсутність належної кількості транспорту. Актуальним залишається питання забезпечення дільничних інспекторів окремим службовим приміщенням для прийому громадян на території обслуговування, відповідно до вимог наказу МВС України від 11.11.2010 № 550.

Сприяє покращенню правопорядку на території району, особливо під час проведення культурно-масових заходів, комплексних відпрацювань населених пунктів, співпраця працівників міліції з громадськими формуваннями. На території району зареєстровано 16 народних дружин з охорони громадського порядку, в яких нараховується 224 особи. Підсумовуючи виступ, Микола Олексійович зазначив, що не дивлячись на всі труднощі, характерні для часу реформ, спільними зусиллями правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, населення району можливо досягти позитивних результатів. 

Розглядаючи наступні питання, Олександр Таран та члени колегії зробили детальний аналіз із відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи в зазначених напрямах. Зокрема, акцентовано увагу на необхідності створення належних умов для навчання та творчого розвитку дітей переселенців, на проведенні організаційних та практичних заходів із приводу безперебійної роботи опалювальних систем навчальних закладів району.

Підсумовуючи обговорене, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями та підприємствами району, селищними та сільськими радами, громадськістю, адже спільна робота спрямована на єдину стратегію – соціально-економічний розвиток району в цілому – це забезпечення належного рівня життя кожного громадянина зокрема.