наверх ⇑

Анатолій Риженко провів особистий прийом громадян у селі Молодецьке

У рамках проведення особистого прийому громадян за місцем проживання голова  райдержадміністрації Анатолій Риженко розглянув звернення мешканців села Молодецьке. Громадянами піднімалось ряд важливих питань, зокрема щодо ремонту місцевих  доріг, стану медичного обслуговування, земельні питання, надання та виплата дотацій на бджолярство, послаблення карантинних обмежень та інші. З більшості порушених питань очільник району надав громадянам чіткі і вичерпні роз’яснення, а з тих, які потребували більш детального розгляду та обговорення, дав доручення  керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб вжити всіх необхідних заходів для вирішення даних проблем.

Своє перебування у селі голова райдержадміністрації використав також для огляду об'єктів соціальної сфери Молодецького. З цією метою Анатолій Риженко побував і поспілкувався із працівниками закладу дошкільної освіти, загальноосвітньої школи, ФАПу, сільського будинку культури, відділення поштового зв’язку, закладів торгівлі та послуг. Зокрема, в результаті зустрічі із директором будинку культури Вадимом Полішком та сільським головою Олександром Баранюком було прийнято рішення розпочати роботу з виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт покрівлі закладу культурита завершення косметичних ремонтів сільської бібліотеки.

Серйозне занепокоєння у голови райдержадміністрації викликали умови, в яких доводиться працювати сільським поштарям, стан їх матеріально-технічного оснащення. А відтак очільник апелював з цих питань до керівництва Звенигородського ЦПЗ №4 ПАТ «Укрпошта».