наверх ⇑

Анатолій Риженко провів засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні 26 серпня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Анатолій Риженко.

У засіданні взяли участь члени колегії, голови сільських, селищних рад та об'єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих підприємств, установ та організацій району.

На розгляд колегії виносилася низка актуальних питань, серед яких:

 

1. Про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та можливі особливості навчального процесу (начальник відділу освіти радержадміністрації Юрій Безверхий)

2. Про підсумки виконання бюджету району за 1 півріччя 2020 року та перспективи і плани виконання бюджету за 9 місяців 2020 року (начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко)

3. Про підсумки виконання літнього призову та підготовки і ходу виконання заходів осіннього проведення призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом (начальник відділення військового обліку і бронювання солдатів та серджантів запасу Маньківського районного військового комісаріату Максим Іщенко).

4. Про стан призначення та надання житлових субсидій в районі та особливості надання пільг, визначеним законодавством категоріям населення (заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці, осіб з інвалідністю та ветеранів управління соціального забезпечення райдержадміністрації Ірина Гуляща).

5. Про стан виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених законодавчими актами, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України розпорядженнями обласної і районної державних адміністрацій (завідувач сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Неля Капустинська).

З усіх означених питань членами колегії були прийняті протокольні доручення та проєкти розпоряджень, а також головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій для сісльських та селищних голів щодо активізації роботи у деяких напрямах, зокрема: систематично проводити моніторинг освітньої діяльності, стану матеріально- технічної бази, санітарно-гігієнічних умов у закладах дошкільної, загальної середньої освіти; забезпечити ефективну роботу щодо наповнення місцевих бюджетів та виконання затверджених показників по доходах на 2020 рік, задіяти всі можливі ресурси додаткових надходжень до місцевих бюджетів; внести зміни  до рішень про місцеві податки і збори на 2021 рік, встановивши ставки орендної плати за землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля) у розмірі не менше 12 відсотків; організувати повномасштабну роз’яснювальну роботу серед населення стосовно необхідності виконання прописанного Конституцією України патріотичного обов'язку – проходження строкової військової служби; якісно поліпшити рівень вручення призовникам повісток та доведення вимог військового комісара районного військового комісаріату до населення та інші.