наверх ⇑

Bідбулася робоча поїздка на підприємство ТОВ «Київ Вуд»

17 липня 2017 року відбулася робоча поїздка на підприємство ТОВ «Київ Вуд» за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака, заступника голови районної ради Світлани Лещенко, селищного голови Володимира Вівтенка, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Алли Пашніної, в.о. начальника Маньківського відділення поліції Уманьського відділу поліції головного управління національної поліції в Черкаській області Олександра Мельника, начальника ДСНС Андрія Копієвського. Основною метою поїздки колективне звернення жителів селища Маньківка (вул. Олімпійська, Спортивна, Широкий берег, Довженка, Сонячна, Українська) щодо провадження діяльності підприємством «Київ Вуд» з можливими порушеннями екологічного законодавства, а саме перевищення допустимих норм викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря, від яких страждають жителі мікрорайону.

Начальник ТОВ «Київ Вуд» Ігор Дерев’янко провів екскурсію на підприємстві та показав повний процес виготовлення. Також показав проблемний об’єкт на виробництві, сушильні камери з котлами, які працюють на дровах, з відповідним виводом диму. Довів до відома, що дані сушки були введені в експлуатацію в експери­ментальному тимчасовому режимі, з метою вивчення питання економічної обґрунтованості даного процесу. Розповів, що проблеми на підприємстві, виникли через прорахунки проектантів, які проектували димовідводи сушильних камер та пов’язані із потребою технічного переоснащення.

Поряд  з цим з метою уникнення скарг від громадян селища, домово­лодіння яких межують з територією товариства, проводиться виготовлення про­ектної документації, щодо встановлення «димососа», що дасть можливість вивести труби всіх димарів сушильних камер в один димохід, який буде піднятий на достатньо велику висоту, що дасть змогу проводити викиди диму без нанесення шкоди населенню. Виконання даних робіт планується завершити до початку опалювального сезону.

Ігор Віштак вбачає лише спільний пошук виходу із  ситуації, що склалася на виробництві. Тримаючи під особистим контролем проблемне питання, для того, щоб всі служби вжили усі необхідні заходи та забезпечили сприятливі екологічні умови для населення, яке проживає поблизу виробництва.

У підсумку проведення огляду всі керівники району мали можливість вказати керівнику ТОВ «Київ Вуд» на недоліки, які виявили на виробництві, та надати рекомендації щодо подальших дій.