наверх ⇑

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації

19 березня голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

У ході засідання колегіально заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмили Загородної про роботу тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та ефективність діяльності районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Згідно порядку денного головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик доповів про розвиток і забезпечення ліками фельдшерсько-акушерських пунктів та надання населенню району належної медичної допомоги. Юрій Миколайович повідомив, що Маньківський район є одним із кращих у питанні проведення ремонтних робіт у сільських та селищних медичних закладах, проте існує велика проблема із постачанням ліків.

Не оминули увагою і питання підготовки до проведеннявесняно-польових робіт в агропромисловому комплексі району. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Бодаш зазначив, що комплексна підготовка до весняно-польових робіту районі проходить організовано, в оптимальні агротехнічні терміни та практично підходить до завершення. Незважаючи на проблеми, пов’язані з дефіцитом обігових коштів, зношеністю наявної сільськогосподарської техніки, високими цінами на паливно-мастильні матеріали та мінеральні добрива, сівба сільськогосподарських культур на території району уже розпочалася.

Активно обговорювалося питання функціонування Державного підприємства «Іваньківський цукровий завод». Зокрема було зазначено, що інвестиційна політика, яка проводилася упродовж останніх десять років призвела до банкрутства заводу.

У ході засідання колегії сільські голови порушили питання роботи перевізників району.

За результатами роботи колегії  дано відповідні протокольні доручення.