наверх ⇑

Чергове засідання колегії відбулося в райдержадміністрації

24 листопада 2016 року  у залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Володимир Вовк, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Ігор Віштак.

         На засіданні колегії проведено аналіз питань порядку денного: про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року; про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2016 року та завдання щодо його виконання за 2016 рік; про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території Маньківського району.

         Про підсумки економічного та соціального розвитку району за  9 місяців 2016 року доповіла начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Гетьман. Вона оприлюднила детальний звіт про роботу економічного розвитку, промисловості, сільського господарства, малого та середнього бізнесу, про стан ринку праці та заробітної плати, соціального захисту та охорони здоров’я населення, розвитку галузі освіти, про пільгове кредитування населення та енергоощадні заходи, інвестиційну діяльність та стан ремонту доріг.

         До обговорення даного питання долучився Дзензелівський сільський голова Юрій Мороз, розповівши про соціально-економічний розвиток Дзензелівки. Виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Маньківської райдержадміністрації Юрій Безверхий проінформував щодо розвитку галузі освіти.

         Про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2016 року та завдання щодо його виконання за  2016 рік виступила начальник фінансового управління Світлана Самойленко. Перш за все вона зазначила, що у районі спостерігається тенденція до виконання та перевиконання планових показників. За січень-вересень 2016 року до загального фонду  бюджету району надійшло  160 787,8  тис. грн. доходів, з них власні та закріплені доходи загального фонду – 51 057,7 тис. грн.  Планові  завдання з доходів до загального фонду місцевих бюджетів  (без трансфертів)  за січень-вересень   2016 року  виконані  на  125,3  відс.,  понад план надійшло 10 300,5 тис.грн (8 місце в області, середньообласний – 112,4 відс.). Уточнені планові показники власних та закріплених доходів  сільських бюджетів виконані на 120,9 відс.,  селищних – на 120,4 відс., районного – на      131,8 відс. Виконання уточнених планових  завдань  забезпечили всі місцеві бюджети району.

         Світлана Михайлівна докладно зупинилась на виконанні видаткової частини місцевих бюджетів району погалузево, а також прокоментувала розподіл додаткового фінансового ресурсу.

         Про  стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території Маньківського району доповів т.в.о. начальника Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Кирило Устименко. Він ознайомив присутніх з аналізом оперативно-службової діяльності відділення, акцентувавши увагу присутніх на позитивних зрушеннях у ряді напрямків профілактичної, попереджувальної та оперативно-розшукової роботи. У той же час, як відзначив Кирило Олександрович, порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість таких кримінальних правопорушень як крадіжки, шахрайство, незаконне заволодіння транспортними засобами громадян.

         Поряд з цим спостерігається зменшення таких кримінальних правопорушень, як пограбування громадян, нанесення тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, крадіжок майна з квартир громадян, вчинення кримінальних правопорушень у громадських місцях, вчинення кримінально-караних правопорушень особами, які раніш вчиняли злочини, вчинення злочинів у стані алкогольного сп’яніння. порівняно з відповідним періодом

         Не менш важливим фактором у профілактиці та попереджені вчинення кримінальних правопорушень є придбання та встановлення у громадських місцях засобів відеоспостереження. На даний час встановлено засоби відеоспостереження у таки х населених пунктах району: смт. Маньківка, с. Кищенці, с. Нестерівка.  В інших населених пунктах району  питання залишається  невирішеним. 

         Підсумовуючи, Кирило Устименко зазначив,  що працівники відділення не стоять осторонь бойових дій, які відбуваються на сході нашої країни, беруть активну участь в проведенні  антитерористичної операції. «Тільки спільними зусиллями: правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, населення району ми досягнемо позитивних результатів» - зауважив Кирило Олександрович. 

         За підсумками обговорення питань порядку денного члени колегії ухвалили проекти розпоряджень та протокольних доручень.