наверх ⇑

Чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС провів голова районної державної адміністрації Василь Клименко

28 лютого 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання провів голова районної державної адміністрації – голова комісії  Василь Клименко.
На розгляд було винесено питання про санітарно-епідемічну ситуацію в Маньківському районі та заходи щодо недопущення її ускладнення.
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу державного нагляду за дотритоманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у районі  Надії Андрійчук, комісією було прийнято відповідні рішення , визначено виконавців та вказано терміни виконання.

Зокрема, з метою недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації в районі, зокрема з гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, комісія вирішила затвердити план проведення комісійних перевірок об’єктів, які мають важливе соціальне значення (навчально-виховних закладів, закладів  оздоровлення та відпочинку, об’єктів водопостачання, громадського харчування, продовольчої торгівлі та ін.)  щодо дотримання вимог санітарного законодавства на території Маньківського району на 2019 рік. Матеріали перевірок вирішено заслуховувати на засіданнях місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, колегіях тощо.

Важливим для забезпечення недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації в районі є проведення широкої санітарно-освітньої роботи серед населення, з залученням засобів масової інформації, стосовно профілактики інфекційних, масових неінфекційних захворювань та отруєнь.
За результатами роботи комісії усі її рішення внесені у протокол та будуть доведені для безпосереднього їх виконання.