наверх ⇑

Делегація Маньківщини взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Черкасах

У суботу, 09 березня 2019 року, в Черкасах в обласній філармонії відбулося засідання Ради регіонального розвитку Черкаської області за участі Президента України Петра Порошенка.

Результати й подальші перспективи реформи децентралізації, ефективність використання місцевих бюджетів, удосконалення системи субсидій, розвиток сільської медицини – ці та низку інших важливих питань обговорили на Раді регіонального розвитку.

В засіданні Ради регіонального розвитку взяла участь і делегація Маньківського району на чолі із головою райдержадміністрації Василем Клименком.

Так, Президент наголосив на економічній та політичній ефективності реформи децентралізації, коли громади на місцях мають реальний фінансовий ресурс для вирішення нагальних питань своєї території. Водночас він зауважив, що децентралізація – це не лише перерозподіл грошей на місця, але й чіткий розподіл відповідальності між центральною та місцевою владою.

У ході засідання Петро Порошенко наголосив на важливості ініційованої ним реформи сільської медицини, будівництва житла для військових, освітніх перспектив, розвитку інклюзії тощо, а ще акцентував на важливості утворення об’єднаних територіальних громад по всій країні до проведення місцевих виборів у 2020 році.

Проект Плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки, напрацьований спільно з громадою регіону, презентував на засіданні Ради очільник області Олександр Вельбівець.