наверх ⇑

Діалог влади з підростаючим поколінням

30 березня 2017 року відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування шкіл району з головою райдержадміністрації Ігорем Віштаком та заступником голови районної ради Світланою Лещенко. До діалогу з підростаючим поколінням долучилися також заступник голови Олег Філіпчак, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Мельник, начальник відділу освіти Юрій Безверхий.

Зустріч розпочалася в районній державній адміністрації у кабінеті Ігоря Анатолійовича, який теплим прийомом зустрів учнівську молодь. Лідери учнівських самоврядних організацій були цікавими співрозмовниками.  На адресу голови райдержадміністрації пролунало багато запитань, на які молодь отримала влучну, вичерпну відповідь. Приємне спілкування принесло позитивні емоції та враження.

Для підлітків керівник апарату райдержадміністрації Тамара Мельник підготувала інформаційну довідку про роботу структури райдержадміністрації. Всі керівники мали можливість почути проблемні питання, якими переймаються школярі, а також бажання учнів. Кожен учень мав можливість презентувати самоврядування своєї школи на зустрічі.

Начальник відділу освіти Юрій Безверхий наголосив, що самоврядування в школі – це клопітка, вдумлива робота його організаторів, в якій беруть участь серйозні, авторитетні, відповідальні учні. Воно допомагає виявити майбутніх лідерів і керівників.

Наприкінці зустрічі Ігор Віштак побажав юнакам та дівчатам міцного здоров`я, успіхів у навчанні.