наверх ⇑

Для Маньківської загальноосвітньої школи І-III ступенів №1 незабаром придбають лінгафонний кабінет

Напередодні весняного свята  Маньківську загальноосвітню школу І-III ступенів № 1  відвідали голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Світлана Лещенко та депутат обласної ради Олександр Северин.

Посадовці повідомили колективу закладу радісну новину: в рамках виконання районної Програми впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій  «Сто відсотків» на період до 2021 року депутатами районної ради було прийнято рішення про виділення з районного бюджету коштів у сумі 150 тисяч гривень на придбання лінгафонного кабінету для щколи. За сприяння депутата обласної ради Олександра Северина, який представляє інтереси Маньківщини в Черкаській обласній раді не один рік, на умовах співфінансування в пропорції 50/50 з обласного бюджету з цією ж метою також виділиться 150 тисяч гривень. Окрім того, як повідомила голова районної ради Світлана Лещенко,  50 тисяч гривень з районного бюджету було виділено на проведення капітального ремонту внутрішніх санвузлів та каналізаційних мереж закладу.

Депутат обласної ради Олександр Северин озвучив  суми спонсорської допомоги, які були спрямовані на  загальноосвітню школу І-III ступенів № 1, а також зауважив, що в цілому на освітню галузь району за період 2016-2018 рр. з обласного бюджету було виділено 220 тис.грн.

Користуючись нагодою голова районної державної адміністрації Василь Клименко привітав жіночий педагогічний колектив з прийдешнім святом весни. Побажав всім щастя, здоров’я, мрій, любові і надії, родинної злагоди та затишку, спокою, доброботу та мирного неба над головою.

Директор школи Марія Кривосар подякувала гостям та зазначила, що завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, депутатського корпусу районної ради та депутата обласної ради  дійсно в закладі відбулося ряд позитивних змін. Далі Марія Дмитрівна провела гостей коридорами школи з оновленим кахельним покриттям підлоги. В ході візиту було оглянуто навчальні кабінети, де повністю здійснено ремонт за сучасними стандартами.

Підсумовуючи зустріч, очільник району Василь Клименко зауважив, що, незважаючи на труднощі, в країні відбуваються значні зміни, спрямовані на вдосконалення роботи різних галузей. Надто важливі такі позитивні зрушення для галузі освіти, адже це підвищує ефективність навчально-виховного процесу. Вимогою сьогодення стає впровадження інноваційних технологій в освіту, використання сучасного лінгафонного кабінету дасть нові можливості для прискорення вивчення програми чи більш глибокого опрацювання навчальних матеріалів. Сучасне обладнання дасть змогу розвивати інтерес школярів до вивчення іноземних мов, зробить процес навчання незвичним, захопливим, допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом.

Василь Петрович побажав педагогічному та учнівському колективам школи успіхів у роботі та навчанні, наснаги та процвітання.