наверх ⇑

Для опікунів та піклувальників провели навчальний семінар

       19 листопада 2015 року службою у справах дітей Маньківської райдержадміністрації проведено семінар для опікунів та піклувальників     на тему «Виконання опікунами та піклувальниками обов’язків в частині забезпечення захисту прав та інтересів підопічних».

        У роботі семінару взяли участь   опікуни, піклувальники,   начальник відділу контролю управління   соціального населення райдержадміністрації,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Плахтій Тетяна Валеріївна повідомила, що з 57 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в районі, 35 виховуються в 25 сім’ях опікунів та піклувальників. Також акцентувала увагу присутніх на забезпеченні організаційно-правових умов захисту   дітей опікунами та піклувальниками, органами опіки та піклування відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема захисту житлово-майнових прав дітей.

        Завідувачем сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей 

райдержадміністрації Кісельовою Лесею Анатоліївною було проаналізувано стан утримання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів та піклувальників протягом 2015 року.

        Начальником відділу контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації увагу присутніх було зосереджено на зміни в законодавстві, зокрема зміни при призначенні  та отриманні    державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  та особливості призначення житлових субсидій сім’ям опікунів та піклувальників.

        Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пона Людмила Михайлівна наголосила про уміння попередження проблем, шляхи та медоди розв’язання конфліктних проблем між дітьми та дорослими, які досить часто виникають в сім’ях опікунів, піклувальників.

            Присутні на семінарі опікуни та піклувальники, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого в АТО з числа сиріт Володимира Самишкіна, а також всіх тих, хто загинув на Сході, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.