наверх ⇑

Дорадчий орган вирішував долю проблемних сімей

Дорадчий орган Маньківської райдержадміністрації
вирішував долю 14 проблемних сімей

9 вересня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання дорадчого органу. Серед питань порядку денного – здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах; включення до загального банку даних та взяття під супровід вищезазначених сімей; проблемні питання родин, що потребують термінового вирішення.

У засіданні взяли участь завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олег Філіпчак, головний спеціаліст служби у справах дітей РДА Світлана Несін, начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення адміністрації Наталія Бацай, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона, провідні спеціалісти Центру Олег Коваль, Володимир Кирилюк та інші.

Родини, чиї ситуації розглядалися на засіданні, були попередньо проінспектовані працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дорадчий орган одноголосно включив до загального банку даних 14 сімей, що перебувають у скруті, та 4 сім’ї вирішив взяти під соціальний супровід.

Зазначимо, що дорадчий орган – постійно діюча робоча комісія з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.