наверх ⇑

Енергетиків Маньківщини привітали з професійним святом

24 грудня з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика працівників енергетичної галузі Маньківщини привітав голова районної державної адміністрації Анатолій Риженко. Звертаючись до енергетиків Анатолій Володимирович висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами державної влади і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. З нагоди професійного свята голова райдержадміністрації вручив трудовому колективу Маньківської філії Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» грамоту районної державної адміністрації.

Також з вітальним словом до енергетиків Маньківщини звернувся селищний голова Маньківської територіальної громади Валерій Івасюк. Він також вручив грамоту колективу Маньківської філії Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» та побажав присутнім здоров’я, щастя, благополуччя, спокійних і світлих робочих днів.

Директор Маньківської філії Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» Олександр Шумовський коротко підсумував роботу колективу у 2020 році, розповів про розбудову та модернізацію електромереж району, адже потужності спочивання електроенергії щороку збільшуються. За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята вручив працівникам організації нагороди Міністерства та керівництва ПрАТ "Черкасиобленерго".