наверх ⇑

Фахівці управління Держапраці провели семінар на Маньківщині

6 липня в залі засідань Маньківської райдержадміністрації відбувся роз’яснювально – консультативний семінар за участю управління Держпраці у Черкаській області.

На семінар були запрошенні інженери (спеціалісти) з питань охорони праці, працівники кадрової служби, економісти, бухгалтери сільськогосподарських товаровиробників району, представники переробних підприємств.

На початку семінару перед учасниками виступила начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Тетяна Гетьман, наголосивши на тому, що  перед початком збиральних робіт керівники господарств, фермери повинні  провести організаційно-профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.

На порядку денному семінару було розглянуто ряд питань.

Щодо атестації робочих місць за умовами праці, пільг та а компенсацій, що передбачаються за результатами атестації присутніх поінформувала завідувач сектору з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Черкаській області Лідія Комар.

Про необхідність проведення медичних оглядів та санітарно-гігієнічних заходів профілактики професійних захворювань з інформацією виступив начальник відділу гігієни праці управління Держпраці у Черкаській області Володимир Купрій. 

Детально зупинився на основних вимогах безпеки під час виконання зернозбиральних робіт та необхідності проведення інструктажів з персоналом з метою забезпечення безпеки праці, профілактики травматизму під час експлуатації сільськогосподарської техніки в період проведення жниво-збиральної кампанії головний державний інспектор    з питань праці відділу АПК та СКС управління Держпраці у Черкаській області Василь Штанько.

Щодо змін в Кодексі Законів про працю та дотримання норм чинного законодавства про працю при прийнятті на роботу працівників учасників семінару поінформував Ростислав Проценко  - головний державний інспектор з питань праці управління Держпраці у Черкаській області.   

Семінар виявився досить інформативним та змістовним. Учасники семінару обговорили проблеми, обмінялись досвідом у сфері безпеки та охорони праці, та мали можливість отримати відповіді на свої запитання від кваліфікованих спеціалістів.