наверх ⇑

Голова Маньківської райдержадміністрації Ігор Віштак з робочим візитом відвідав ПП «Березень»

29 вересня 2015 року голова Маньківської райдержадміністрації Ігор Віштак з робочим візитом відвідав ПП "Спільне українсько-китайське підприємство "Березень",  яке займається переробкою лісу.

Голова Маньківської районної державної адміністрації  оглянув потужності підприємства, зокрема нову лінію із обробки деревини, а також зустрівся та поспілкувався з директором Ігорем Дерев’янком. За словами директора за добу підприємство переробляє близько 20 кубометрів деревини, яку  закуповують по всій Україні. Оброблена продукція експортується за кордон.

Знайомлячи  очільника району з підприємством,  його  директор Ігор Дерев’янко розповів про шляхи  становлення та розвитку підприємства,  починаючи з дати його заснування у 2000 році і до сьогодні.

На даний час підприємство оснащено новітньою сучасною деревообробною технікою це, зокрема, станки та верстати.

„Завдяки міцній і потужній виробничій базі ми маємо змогу виробляти: 

– заготовки для меблів;

– заготовки для паркету

– у перспективі - сушка   деревини та виготовлення меблів... ”, – зазначив у розмові Ігор Дерев’янко.

Крім того,  підприємство на даний час забезпечує постійною роботою 50 маньківчан, у  перспективі розширення штату до 100 працівників. Всі працівники підприємства пройшли стажування, а стажери проходять навчання для роботи на відповідному обладнанні.

У ході ознайомлення з підприємством голова райдержадміністрації поцікавився напрацюваннями в частині ринків збуту відходів деревини,  та планами директора на майбутнє. У свою чергу Ігор Дерев’янко розповів про своє бачення реалізації відходів деревини на виготовлення пелетів або паливних беркетів, яке на даний час актуальне для нашої країни, і зменшить залежність від газу Російської Федерації.

Під час спілкування директор підприємства  звернувся з проханням до голови райдержадміністрації   посприяти в питанні реалізації відходів деревини,   що є вже готовою  сировиною  для використання  як паливо   для населення району . Ігор Віштак пообіцяв, що зробить усе можливе для вирішення цього питання.

Підсумовуючи свій візит, голова райдержадміністрації Ігор Віштак зазначив, що виконання завдань Президента України в частині розвитку малого та середнього бізнесу є основою фінансової стабільності, розвитку території та забезпечення належних соціальних стандартів для громадян.