наверх ⇑

Голова Маньківської районної державної адміністрації взяв участь у святі Першого Дзвоника

1 вересня голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак відвідав Маньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія" Маньківської районної ради, де взяв участь у святі Першого Дзвоника, особисто привітавши учнів школи з початком нового навчального року.

Очільник району привітав учнів та педагогічний колектив закладу з такими словами: «Перший день осені завжди особливий, адже, попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, я сердечно вітаю вас із початком нового навчального року!

Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи черговим, але день, яким він відкривається, однаково урочистий і незабутній. Бажаю всім учням досягати високих результатів у навчанні, бути активними та успішними, а батькам мудрості та терпіння».

Звертаючись до вчителів Ігор Віштак висловив слова вдячності нашим педагогам за їх благородну місію. Наголосив на тому, що саме вони виховують наше майбутнє, відкривають перед молоддю нові горизонти пізнання. Голова РДА побажав вчителям реалізували всі свої задуми щодо розвитку освіти Маньківщини та побажав мудрості, наснаги, терпіння у їхній нелегкій роботі.

Також голова райдержадміністрації привітав усіх присутніх з Першим вересня та побажав їм міцного здоров’я, радості і натхнення, миру та злагоди.