наверх ⇑

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко відвідав Маньківщину

23 жовтня 2015 року відбулася робоча поїздка голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка до Маньківського району.

Очільник області разом із головою Маньківської районної державної адміністрації Ігорем Віштаком відвідав село Іваньки, де у форматі живого спілкування відбулася зустріч із мешканцями села, підприємцями та активом району. Метою такого діалогу, як зазначив Юрій Олегович, - є висловлення свого бачення щодо багатьох важливих, а подекуди й проблемних питань, та намагання прислухатися до думки громади щодо способів їх вирішення.  

Перш за все голова облдержадміністрації окреслив ті завдання, над реалізацією яких працює влада області й котрі потребують особливої уваги від влади на місцях, розповів про переваги децентралізації влади, яка відкриє більше повноважень і можливостей для громад. Більшість часу в діалозі було присвячено розгляду болючих проблем селян.

Гострим питанням для іванчан вже тривалий час залишається простоювання місцевих підприємств Іваньківського спиртового заводу та Іваньківського цукрового заводу. На даний час у підприємствах зростає заборгованість по заробітній платі, заводи не працюють і трудові колективи вже втратили надію на те, що колись повернуться до роботи.

Голова райдержадміністрації Ігор Віштак зазначив, що з даної проблеми вже є певні напрацювання і місцева влада не залишається осторонь, а, хоч це і не легко, намагається віднайти вихід із цієї складної ситуації.

Свої пропозиції щодо можливості відновлення роботи цукрового заводу озвучив і голова благодійної організації «Благодійний фонд розвитку Маньківського району» Микола Северин, зазначивши, що місцеві сільськогосподарські товаровиробники готові допомогти повернути у район цукровиробництво.

Юрій Ткаченко вбачає лише спільний пошук виходу із ситуації, що склалася на підприємствах і запевнив громадян, що сприятиме найшвидшому розгляду даних питань, взявши їх вирішення під особистий контроль.

Наприкінці зустрічі губернатор побажав усім присутнім добробуту і миру, терпіння і єднання задля розвитку Черкащини та України в цілому.