наверх ⇑

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

Традиційно робочий тиждень в райдержадміністрації розпочинається з проведення головою райдержадміністрації Анатолієм Риженком наради за участю голови районної ради Світлани Лещенко, заступника голови райдержадміністрації Олега Філічака та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств та організацій.

Очільник району заслухав інформацію про пріоритети роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, пошук нових форм співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськістю директора Центру Тетяни Бородієнко. Інформацію щодо стану виконання протокольних доручень, прийнятих на нарадах у червні-липні, довела до відома присутніх керівник апарату райдержадміністрації Тамара Мельник. Проаналізувала стан подання пропозицій від структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації до планування роботи райдержадміністрації, а також стан висвітлення діяльності структурних підрозділів на веб-сайті та офіційній сторінці райдерждаміністрації головний спеціаліст з організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Наталя Данилко.

Головою райдержадміністрації також було акцентовано увагу на вирішенні таких питань, як:

- посилення взаємодії з виконавчими комітетами сільських та селищних рад, а саме - координації питань, що виносяться на розгляд виконавчих комітетів та участь в їх засіданнях відповідних фахівців райдержадміністрації у разі необхідності;

- підготовка масштабних заходів із вшанування пам'яті воїнів-прикордонників до річниці бою під с.Роги та перепоховання останків прикордонників 92-го Перемишльського прикордонного загону;

- аналіз ходу виконання  протокольних доручень за результатами проведення Дня громади в селі Подібна;

- підготовка питань порядку денного засідання колегії райдержадміністрації у липні 2020 року;

- формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико – санітарної допомоги".

Підбиваючи підсумки, Анатолій Володимирович дав керівникам структурних підрозділів відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.