наверх ⇑

Голова райдержадміністрації Василь Клименко взяв участь у відкритті ІІ Міжнародного турніру з боксу

На  Маньківщині 12-14 квітня в приміщення  районного центру культури і дозвілля відбувся II міжнародний турнір з боксу пам’яті майстра спорту  СРСР Любчика І.Ф.  На рингу в рамках єдиноборств свою майстерність та фізичний гарт мали можливість продемонструвати 200 вихованців провідних центрів боксу України,  Молдови, Білорусі та Азербайджану.

Сотні глядачів як маньківчан, так і гостей краю були вражені організацією урочистого відкриття турніру, а саме: урочистим маршем на подіум піднялися представники 14 команд  Молдови, Білорусі, Азербайджану, Київської, Вінницької, Полтавської, Івано-Франківської, Тернопільської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської, Дніпропетровської, Чернігівської, Закарпатської, Хмельницької областей, міст Київ та Миколаїв, а також Жашківського, Монастирищенського, Христинівського, Уманського, Тальнівського, Звенигородського, Шполянського районів та селища Маньківка. Відкрив урочистості гімн України, а також, в знак пошани до країн гостей, прозвучали гімни Молдови, Білорусі та Азербайджану.

Майже чотири десятки спортсменів представляли ГО «Спортивний боксерський клуб Тріумф-спорт» на базі Маньківської ДЮСШ.

До вітального слова був запрошений голова райдержадміністрації Василь Клименко, який привітав спортсменів, їх тренерів та усіх любителів цього виду спорту із початком вже традиційних для Маньківщини змагань. «Бокс загартовує, тренує витримку та дає можливість підтримати бойовий дух. Борітеся – поборете!» - наголосив Василь Петрович, звертаючись до юних учасників змагання. Також очільник району подякував організаторам, які  долучилися до організації та матеріальної підтримки змагань, зокрема: благодійному фонду "Разом з КЕРНЕЛ", ПП «Северин», директору ТОВ «Багва» ШТАММУ МОРІТЦУ, керівнику ФГ «Шевченко» Віктору Шевченку, директору ТОВ «Кононівський елеватор»  Олександру Газіну,  директору ООО «Киів Вуд» Джану Мінвею та народному депутату України Валентину Ничипоренку. «Сподіваюсь, ця подія залишить ще одну добру згадку для Маньківщини, а Ваші успіхи на спортивній арені принесуть славу кожному з Вас», – додав голова райдержадміністрації Василь Клименко. Від ГО «Спортивний боксерський клуб Тріумф-спорт» Василь Петрович був нагороджений подякою за підтримку розвитку боксу на Маньківщині.

Особливого шарму на святі додавала присутність почесних  гостей турніру першого чемпіона світу в історії незалежності України за версією WBO Андрія Синепупова та ветерана українського професійного боксу Рахіма Мингалаєва. До вітальних промов, окрім уславлених чемпіонів, долучилися почесні гості, завдяки яким цей турнір набув статусу міжнародного та без чієї підтримки він би не відбувся: керівник благодійного фонду «Разом з Кернел» Ігор Потоцький, заступник керівника центрального кластеру компанії Кернел Ігор Кізяєв,  президент федерації боксу Черкащини Сергій Тищенко, віце-президент федерації боксу Юрій Ботнар, які побажали учасникам перемоги і наснаги на нові досягнення в спорті.

Очільник федерації боксу за внесок у розвиток і популяризацію дитячого боксу та організацію і підготовку турніру вручив відзнаки Миколі Северину, Ігорю Потоцькому, Ігорю Кізяєву та  тренеру ГО «Спортивний боксерський клуб Тріумф-спорт» Івану Бабою.

Від організаторів турніру тренерам команд-учасниць було вручено цінні сувеніри, котрі нагадуватимуть їм про міжнародні змагання в Маньківці.
Величезне випробування випало і на суддівську колегію, котрій довелося встановити істину майже у 300-ста сутичках на рингу.