наверх ⇑

Голова райдержадміністрації Василь Клименко здійснив робочу поїздку по району

12 липня відбулася робоча поїздка по району голови Маньківської  райдержадміністрації Василя Клименка та начальника управління агропромислового та економічного розвитку Тетяни Гетьман до комплексу так званого  холодного утримання корів на молочно-товарну ферму ТОВ “Кищенці” в селі Добра. Дане підприємство вже більше 15 років на території Маньківського району здійснює свою діяльність, керівником якого є Хузінха Корнеліс Кендрік. Оглядову екскурсію по об’єкту було проведено головним зоотехніком Одуденком Володимиром Сергійовичем, який ознайомив з усіма процесами які відбуваються на даному виробництві.

Зокрема у галузі тваринництва у Маньківському районі дане підприємство проводить розширення та оновлення виробничих потужностей.

З липня 2014 року в  ТОВ “Кищенці” реалізується проект “Реконструкція з розширенням існуючої молочної ферми до 4421 голови для виробництва молока та вирощування телиць за межами с. Добра”. Загальна вартість проекту більше 80 млн.грн.

Наступним місцем відвідування очільників райдержадміністрації була ст. Поташ в якій здійснюється та реалізується новий інвестиційний проект - будівництво цеху по переробці сої та соняшникової олії. Даний об’єкт відноситься до “ПП Тальне-Агрохім” власником якого є Підгорний Анатолій Вікторович.