наверх ⇑

Голова райдержадміністрації відвідав центр соціально-психологічної реабілітації дітей

22 квітня голова районної державної адміністрації Василь Клименко та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Плахтій відвідали комунальний заклад "Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради "з метою знайомства з дітьми району, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують опіки держави та пошуку шляхів влаштування подальшої долі кожної дитини (повернення у біологічну родину, влаштування до сімейних форм виховання).

 

В центрі  перебувають  60 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років. З Маньківського району на даний час перебуває 5 діток.

- До нас потрапляють різні вихованці. Дехто з них – сироти, які чекають на всиновлення. Деяких забирають з неблагополучних сімей соціальні працівники. В той час, поки діти в нас на реабілітації, проводиться робота з їхніми батьками. Часто це дає гарні результати і за кілька місяців дітей можна повернути в сім’ю. Також допомагаємо дітям зі звичайних родин, які з тих чи інших причин мають непорозуміння з батьками. Максимально вихованці в нас перебувають до дев’яти місяців – розповідає директор центру Наталя Валеріївна. В центрі з дітьми проводять заняття. Школярі відвідують загальноосвітню школу №14, яка знаходиться поряд з центром. Та найперша і найголовніша допомога для вихованців - це заняття з психологом.

Керівництво району поспілкувались з дітьми,  подарували солодкі подарунки та наголосили малечі, що такі зустрічі та надання допомоги будуть проводитися щомісячно, адже найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко зазначив, що такі зустрічі спрямовані на підтримку однієї з найбільш незахищених категорій нашого населення – дітей, позбавлених батьківського піклування, щоб подарувати їм часточку свого душевного тепла та увагу.