наверх ⇑

Голова райдержадміністрації відвідав Маньківську ЗОШ №1

7 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Ігор Віштак спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Юрієм Безверхим здійснили робочий візит до Маньківської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 1 з метою огляду частини приміщення після проведених там ремонтних робіт. Керівництво зустрічала директор школи Марія Кривосар. Вона провела гостей коридорами крила початкової школи з оновленим кахельним покриттям підлоги. В ході візиту було оглянуто навчальні кабінети де повністю здійснено ремонт за сучасними стандартами: підлогу залито високотехнологічним бетоном та застелено лінолеумовим покриттям, замінені вікна на теплозберігаючі. Також було оглянуто лінгвістичний кабінет, в якому з’явились мультимедійна дошка та комп’ютери.  

Загалом було докладено масу зусиль, щоб завершити розпочате. Повернувшись до школи з осінніх канікул, діти були приємно здивовані обновою, а особливо учні початкової школи, які з нетерпінням чекали відкриття оновлених класів.
По завершенню візиту голова райдержадміністрації Ігор Віштак розповів, що побачив суттєві позитивні зрушення після попередньої перевірки та зазначив, що у таких класах учням буде приємно навчатися. Він побажав педагогічному та учнівському колективам школи успіхів у роботі та навчанні, процвітання та наснаги.