Голова райдержадміністрації відвідав Маньківську ЗОШ №1
7 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Ігор Віштак спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Юрієм Безверхим здійснили робочий візит до Маньківської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 1 з метою огляду частини приміщення після проведених там ремонтних робіт. Керівництво зустрічала директор школи Марія Кривосар. Вона провела гостей коридорами крила початкової школи з оновленим кахельним покриттям підлоги. В ході візиту було оглянуто навчальні кабінети де повністю здійснено ремонт за сучасними стандартами: підлогу залито високотехнологічним бетоном та застелено лінолеумовим покриттям, замінені вікна на теплозберігаючі.
Також було оглянуто лінгвістичний кабінет, в якому з’явились мультимедійна дошка та комп’ютери.









.png)










meet_your_child(1).jpg)









.jpg)











