наверх ⇑

Голова райдержадміністрації взяв у часть у відкритті оновленого терапевтичного відділення Маньківської ЦРЛ

21 січня звичайний робочий день. Але для колективу центральної районної лікарні він був з присмаком свята. Така особлива урочистість пов’язана з відкриттям терапевтичного відділення. Було зроблено поточний ремонт в одному крилі приміщення центральної районної лікарні, куди Головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик провів екскурсію оновленим відділенням. Він зауважив, що постійно тримав на контролі хід проведення ремонтних робіт, та повідомив, що терапевтичне відділення розраховане на 30 ліжко-місць, є спеціальна палата для ветеранів війни, було облаштовано санвузол, зроблено косметичні ремонти у всіх палатах відділення.й було переведено терапевтичне відділення із старої будівлі.

Розділити цю подію до медиків завітали голова районної державної адміністрації Василь Клименко та голова районної ради Світлана Лещенко.Очільник району Василь Клименко привітав медичний персонал відділення з переходом в оновлене приміщення, побажав працівникам успішної роботи, а пацієнтам швидкого одужання в гідних умовах, а також пообіцяв у подальшому підтримувати розвиток та вдосконалення медичної галузі району. З нагоди цієї події спільно з головою районної ради Світланою Лещенко очільником райдержадміністрації було вручено холодильник для пацієнтів та персоналу відділення.

Головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик провів екскурсію оновленим відділенням. Він зауважив, що постійно тримав на контролі хід проведення ремонтних робіт, та повідомив, що терапевтичне відділення розраховане на 30 ліжко-місць, є спеціальна палата для ветеранів війни, було облаштовано санвузол, зроблено косметичні ремонти у всіх палатах відділення.

Керівники району позитивно оцінили виконані ремонтні роботи та зазначили, що пацієнти тепер матимуть можливість лікуватися у комфортних умовах, які відповідають сучасним стандартам.