наверх ⇑

Голова райдержадміністрації взяв участь у сесії районної ради

26 лютого голова райдержадміністрації Василь Клименко взяв участь у черговій 35-тій сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії  також взяли участь депутат обласної ради Олександр Северин, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій, сільські та селищні голови, а також засоби масової інформації.

Затвердивши  порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Позитивним було голосування депутатів під час розгляду  районних програм: Програми поліпшення матеріально-технічної бази Маньківського районного військового комісаріату Черкаської області на 2019 рік та Програми протидії тероризму на території Маньківського району протягом 2019-2020 років. Заслухавши  звіт голови районної ради про діяльність за 2018 рік, депутати затвердили проект рішення з цього питання.  Наступним депутати ухвалили рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік. 
Після депутати внесли зміни до деяких Програм:
Програми патріотичного виховання учнівської молоді Маньківського району на 2015-2020 роки, Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області на 2018-2021 роки, Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Маньківському районі на період до 2020 року та Положення про порядок призначення стипендій районної ради учням-переможцям.

Наприкінці  засідання, розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, які викликані у зв’язку з необхідністю перерозподілу бюджетних призначень, розподілу субвенцій сільських, селищних рад, а також розподілу вільного залишку коштів районного бюджету. 

В основному з районного бюджету було виділено кошти на: реконструкцію покрівлі Маньківського НВК - гімназії - 1 382 793 грн; придбання лінгафонного кабінету та капремонту внутрішніх санвузлів та каналізаційних мереж Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 200 000 грн; підтримку комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» -170 000 грн; медикаменти,  енергоносії та оплату послуг Маньківській ЦРЛ -555 506 грн; утримання апарату та відділів РДА  - 138 095 грн; проведення спортивних заходів в районі - 200 000 грн; ремонт ділянки автомобільної дороги Маньківка-Подібна - 199 000 грн.

Впродовж пленарної частини сесії депутати розглянули та ухвалили і інші  важливі питання життєдіяльності району.