наверх ⇑

Голова райдержадміністрації зустрівся із представниками громадських організацій

08 липня голова райдержадміністрації Анатолій Риженко провів зустріч із представниками громадських організацій.

В зустрічі взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна, голова Маньківської районної організації «Районна рада ветеранів» Валентина Ковган, голова Маньківської районної організації «Союз Чорнобиль»  Павло Дерев'янко, голова громадської організації «Маньківська районна спілка ветеранів АТО» Анатолій Войтенко, голова Маньківської  районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Кравченко, голова громадської організації  «Маньківський Січовий Курінь» Славомир Глущенко та інші представники даних громадських об'єднань.

Анатолій Володимирович, відкриваючи зустріч, відразу запропонував учасникам внести для розгляду та обговорення пропозиції питань, що їх турбують та зауважив присутнім, що має намір співпрацювати з громадськістю, вивчати їх проблеми та, по можливості, знаходити шляхи їх вирішення.

Далі слово було надано начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилі Загородній. Вона поінформувала пристуніх про стан виконання та фінансування програм, які забезпечують вирішення ряду актуальних питань, таких, як забезпечення ветеранів війни та ліквідаторів безкоштовними ліками, санаторно-курортним лікуванням, засобами реабілітації, транспортним перевезенням пільгових категорій населення тощо.  Детально проаналізувавши стан виконання заходів із соціального забезпечення окремих категорій громадян, Людмила Іванівна розповіла також про заплановані заходи до кінця 2020 року.

Голова райдержадміністрації Анатолій Риженко проаналізував стан справ у районі, коротко зупинився на проблемах та перспективах розвитку Маньківщини, наголосив, що необхідно докладати багато зусиль і, в першу чергу, працювати над вирішенням сьогоденних питань, які полегшать життя громадян. Як приклад, навів питання щодо проведення ремонту доріг, вирішення проблем медичних закладів району тощо.

В ході бесіди представники громадських організацій висловили ряд побажань і пропозицій щодо співпраці з владою. Учасники зустрічі провели конструктивний діалог та виробили подальший план спільної роботи. Завершуючи зустріч, Анатолій Володимирович запевнив, що райдержадміністрація і надалі буде надавати всебічне сприяння діяльності громадських організацій – і в першу чергу тим, що захищають інтереси ветеранів і пільгових категорій району.