наверх ⇑

Голова районної державної адміністрації Василь Клименко відвідав ліквідатора

Голова районної державної адміністрації  Василь Клименко спільно з головою районної ради Світланою Лещенко, начальником управління соціального захисту населення Людмилою Загородною та секретарем Рогівської сільської ради  Наталією Савранською  зустрілися з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Іваном Феодосійовичом Барилко, який мешкає в селі Роги.

За станом здоров’я чорнобилець не зміг взяти участь у районних заходах, тому керівники відвідали його особисто, аби засвідчити свою шану та подякувати за неоціненний подвиг.

До аварії на Чорнобильській АЕС Іван Феодосійович  працював водієм у Рогівській військовій частині. А з 4 травня по 1 жовтня 1986 року брав участь у ліцвідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Посадовці вручили герою-ліквідатору медаль районної ради "За заслуги", квіти та продуктовий набір. Під час спілкування з ліквідатором було з'ясовано проблемні питання та інформовано щодо можливості безкоштовного отримання ліків за рецептом лікаря. Василь Петрович подякував герою-ліквідатору за подвиг та побажав міцного здоров'я.