наверх ⇑

Громадськість Маньківщини радо зустріла земляка-“кіборга”

 Громадськість Маньківщини радо зустріла земляка-“кіборга”

У приміщенні Маньківського відділення “Нової пошти”, де працює пункт збору допомоги бійцям у зоні АТО, громадською організацією “Волонтери Маньківщини” ініційовано зустріч громади з “кіборгом” Гучі. Саме під таким позивним захищав Вітчизну наш земляк Сергій Гучок, який лікуватиме отриману травму в госпіталі Львова. Кожен з учасників зустрічі бажав потиснути руку справжнього “кіборга” та подякувати за мужність і відвагу.

 У свою чергу Сергій Гучок висловив вдячність волонтерам: “Значним чином завдяки вашій роботі армія вистояла у найскладніший період свого відродження та становлення, у скрутну для держави годину. Надто багато залежить від цієї допомоги, адже ми розуміємо, що не залишені напризволяще”.

Як пояснив боєць, навіть ліхтарики на сонячних батарейках застосовували нічної пори для виявлення замаскованих місць перебування ворожих снайперів. Тепловізори, без яких дуже важко розвідці та вартовим – значним чином також заслуга волонтерів.

Також маньківчани дізналися декілька цікавих фактів про ситуацію у зоні АТО. А саме: бойові дії біля Донецького аеропорту проти підрозділів української армії вели кадировці; так званої “здачі” цього об’єкту не було – підрив будівлі входив у плани військових; ставлення місцевого населення до української армії стало адекватнішим; бійців-“кіборгів” майже всіх комісовано.

За інформацією газети "Маньківські новини"