наверх ⇑

Відбувся 10-й районний зліт лідерів учнівського самоврядування

10-й районний зліт лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Маньківського району

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає змогу учням  відчути себе справжніми господарями школи і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

Сьогодні в приміщенні Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» відбувся 10-й районний зліт лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Маньківського району. Делегації від учнівських колективів навчальних закладів освіти прибули на зліт, щоб підвести підсумки своєї діяльності за 2013-2014 навчальний рік та визначити завдання на 2014-2015 навчальний рік.

Зі словом до учасників зльоту звернулася методист відділу освіти Людмила Самелюк, яка  дала оцінку діяльності районної учнівської організації; відмітила кращих учнів – учасників та переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, членів МАН; звернула увагу на те, що актив учнівських врядувань шкіл району повинен долучитися до профілактичної роботи з правопорушниками з метою попередження насильства, жорстокості, наркоманії та інших негативних проявів у молодіжному середовищі.

Зі своїми вітаннями звернулась до дітей директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації Людмила Пона: «Перед вами стоїть складне завдання відбудови держави і боротьби за її єдність і неподільність. Сьогодні вам потрібно дорослішати швидше, але мова йде не про біологічний вік, а про погляди на життя і про любов до батьківщини. Саме у школі у вас є шанс зрозуміти, хто ви і яке ваше місце у цьому великому світі».

Із звітом-презентацією про роботу Маньківської районної Ліги старшокласників за 2013-2014 навчальний рік виступила Ліля Лук'яненко, голова районної Ради Ліги старшокласників. Відзначила кращі учнівські колективи району щодо організації змістовної роботи в своїх учнівських колективах; активній участі учнів у вирішенні проблем  школи, села;  виконання районної тристоронньої угоди між відділом освіти Маньківської райдержадміністрації, районною батьківською Радою та районною Лігою старшокласників.

У виступах учні доповідали про успіхи в реалізації обласного проекту «Ми – патріоти Черкащини», звітувалися про  діяльність учнівських організацій протягом 2013-2014 навчального року, закликали однолітків – лідерів учнівських організацій стати партнерами і помічниками в організації навчально-виховного процесу, позакласної роботи у кожному навчальному закладі. Під пильним наглядом організатора зльоту – директора Центру дитячої та юнацької творчості Тетяни Олійніченко обрано навий склад Ради лідерів учнівського самоврядування Маньківського району.