наверх ⇑

ІІ - етап Рейду «Урок» завершено

Традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

 

На виконання вимог листа Міністерства соціальної політики України, відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності,  в  районі завершено  проведенння ІІ -го етапу  обласного профілактичного рейду „Урок”.

         Так в регіоніналічується 2603 дітей шкільного віку, проте 1 вересня до навчання не приступило  7дітей.В ході проведення    профілактичного рейду „Урок” 5 дітей залучені до навчання.  Станом на 20 жовтня 2015 року 2 дітей не приступили до навчання.  Причиною порушення їх прав на освіту є  ігнорування батьками своїх батьківських обов’язків.

         Працівниками служби у справах дітей Маньківської районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, відділом освіти райдержадміністрації проведено відповідну профілактичну роботу з дітьми та їх батьками. До Маньківського РВ УМВС України в Черкаській області  подано клопотання про притягненя до адміністративної відповідальності  батьків.  

         Особливу увагу було приділено дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-переселенцям, дітям батьки яких мобілізовані.