наверх ⇑

Інформування для учасників антитерористичної операції

У 2015 році у Державному бюджеті затверджена бюджетна програма «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих  учасників антитерористичної операції» (КПКВК 2505150). Механізм використання бюджетних коштів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 221 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції».

Закупівля послуг із здіснення реабілітаційних заходів здійснюється Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації  розміщені на веб-сайті Служби http:/www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі «Державні закупівлі» http:/tender.me.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за тел.(044)281-08-31